Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için çerez politikamızı ve kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz. Kabul ediyorum.

Kategoriler

Arama Sonuçları

İşlem yapılıyor...

 

Yasaklı Ürünler

Değerli üyelerimiz aşağıda belirtmiş olduğumuz ürünlerin satışı yasaktır:

Yasadışı ve Kanun ve mevzuat kapsamında satışı (veya internet üzerinden satışı) yasak veya denetime tabi olan ürünler.

Çalıntı mallar , Kaçak ve ithalatı yasak ürünler, Ruhsatlı Bitki Koruma Ürünleri, Alım-satımı devlet iznine tabi olan ürünler, Sertifikasız tohumlar, internet üzerinden satışı yasak olan ürünler, tescilsiz gübreler, Amonyum Nitrat ve kütlece %28’den daha fazla amonyum nitrattan gelen azot içeren gübreler ; telif hakkını haiz ürünler; Sahte veya replika ürünler , Seri numarası çıkarılmış, kopya ve bandrolsüz ürünler, Tarım bakanlığı tarafından belirlenmiş minumum çimlenme oranından daha düşük çimlenme oranına sahip tohumlar

İlgili mevzuat uyarınca internet üzerinden satışı ve/veya takası yasaklanan ürünler

Yasaklı ürün/ürünlere ilişkin ilan veya yasaklı ürün satışı halinde ilan silinerek ilan sahibi uyarılacaktır. İhlalin tekrarı halinde Agrobayi.com ilan sahibinin üyeliğini sonlandırma hakkını saklı tutar. Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun’un 9/1. Maddesi uyarınca Agrobayi.com yasaklı ürün satışından sorumlu değildir.

Slaytı başlat