Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için çerez politikamızı ve kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz. Kabul ediyorum.

Kategoriler

Arama Sonuçları

İşlem yapılıyor...

 

Neden Agrobayi.com

Gelirinizi Arttırın

Sadece tarım sektörüne özel Agrobayi.com sayesinde, Türkiye’nin dört bir yanındaki tüm üretici ve bayilerine ulaşabilirsiniz. Satmak istediğiniz ürünlerinizi her mevsim ek bir maliyet olmadan satabilir, ihtiyacınız olan ürünleri avantajlı fiyatlarla alabilirsiniz.

Sistemi Kullanmak Çok Kolay

Kayıt ve kullanım ücreti talep etmediğimiz bu sistem ile ürünlerinizi binlerce üreticiye tanıtın, ürünlerinizin stok ve fiyat bilgilerini dakikalar içerisinde güncelleyin, ihtiyacınız olan ürünlerin fiyatlarını anında kıyaslayın!

Güçlü Çağrı Merkezi ve Teknik Alt Yapı Desteği

Uzman ekibimiz ile yılın 365 günü %100 Müşteri Memnuniyeti felsefesiyle çalışıyoruz.

Sistem Nasıl Çalışır?

Ücretsiz Kaydolun

Agrobayi.com sistemine üye olmak için hiçbir ücret ödemenize gerek yok! Üstelik üyeliğiniz boyunca ekstra bir aidat veya taahhüt talep etmiyoruz!

Güvenilir Alış-Veriş

Güvenli ödeme sistemiyle ürünlerinizin geleceğinden ve paranızın yatacağından emin olursunuz.

SATICILAR İÇİN

Dilediğiniz ürünü kolayca satışa çıkarın!

Ürün özelliklerini, fotoğraflarını, güncel stok ve fiyat bilgilerini girerek ilanınızı yayınlayın.

Agrobayi.com’un özel anlaşmasıyla kargonuzu gönderin!

Sizin için Ptt Kargo ile anlaşma yaptık. Bu sayede ayda yalnızca 1 kere kargo gönderseniz dahi indirim alacaksınız. Dilerseniz ürününüzü kendi belirleyeceğiniz sevkiyat yöntemleri ile de gönderebilirsiniz.

Siparişler Aksın, Paranız Hesabınıza Gelsin!

Ödemeleri takip etmeye, aylarca beklemeye son! Sipariş tarihinden 7 gün sonra ödemenizi kolaylıkla alabilirsiniz.

ALICILAR İÇİN

Fiyatları kolayca karşılaştırın!

Kolaylıkla karar verebilmeniz için aynı ürünün tüm ilanlarını bir araya getirdik. Almak istediğiniz ürünün fiyat ve stok bilgilerini kolayca görebilirsiniz!

Kredi Kartı ile ödemenizi yapın!

Ödemelerinizi dilediğiniz kredi kartınız ile ister tek çekim ister taksitle yapın. Güvenli ödeme sistemimiz sayesinde kredi kartınızın güvenliğini sağlıyoruz.

Siparişinizi kontrol edip para aktarımınızı onaylayın!

Sipariş sırasında ödediğiniz tutar siz ürünleri eksiksiz ve doğru olarak teslim aldığınızı bildirene kadar satıcıya aktarılmaz. Böylelikle bir problem olduğunda ödemenizi eksiksiz geri alabilirsiniz!

Güvenilir Bayiler!

Agrobayi.com’da alışverişi güvenli kılan en önemli uygulamalardan birisi bayi onay sistemidir. Sistemimizde sadece tarım/zirai yetki belgesine sahip bayiler satış yapabilmektedir. Aday bayilerimizin beyan ettiği bilgiler tarafımızca onaylandıktan sonra sisteme giriş yapabilmektedirler. Gerçekleşen her alışveriş sonunda alıcılar alışveriş deneyimleriyle ilgili değerlendirme yaparlar. Alıcılardan olumlu puan ve yorum alan satıcı bayilerin ürünleri öne çıkarılır. Bu uygulamayla alıcıların en başarılı ve güvenilir satıcılardan alışveriş yapması sağlanır. Profil puanı olumsuz olan satıcıların üyelikleri ise Agrobayi.com tarafından iptal edilir.
Slaytı başlat