Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için çerez politikamızı ve kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz. Kabul ediyorum.

Kategoriler

Arama Sonuçları

İşlem yapılıyor...

 

Güvenli Ödeme Sistemi

Sadece tarım sektörüne özel Agrobayi.com sayesinde, Türkiye’nin dört bir yanındaki tüm üretici ve bayilerine ulaşabilirsiniz. Satmak istediğiniz ürünlerinizi her mevsim ek bir maliyet olmadan satabilir, ihtiyacınız olan ürünleri avantajlı fiyatlarla alabilirsiniz.

Nasıl Çalışır?

Güvenli ödeme süreci aşağıdaki gibi işler:

       1. Müşteri Agrobayi.com’da satın almak istediği ürünü belirler.

       2. Ödeme formunu sitede doldurur ve ödemesini tamamlar.

       3. Ödeme işlemi güvenlik alt yapısı tarafından doğrulanarak onaylanır.

       4. Ödemenin güvenli ve başarılı olduğu bilgisi verilir.

       5. Ürün/hizmet web sitesi tarafından müşteriye sunulur.

       6. Ödeme, ürün alıcı tarafından teslim alınmasından sonra satıcının hesabına aktarılır.

       7. Üründe sorun çıkarsa havuz hesabında bekletilen paranız satıcıya aktarılmaz; kredi kartınıza iade edilir.

Kart Güvenliği

Güvenli ödeme sistemimiz, SSL sertifikalı ödeme sayfası ve PCI-DSS uyumluluğu ile müşterilerinizin güvenli bir ortamda ödeme yapmaları için gerekli her türlü önlemi almıştır. Böylece müşterilerinizin ödeme yaparken oluşabilecek endişelerini azaltmakta ve ödeme dönüşüm oranınızı artırmaktadır.

Ödeme yaptığımda param gerçekten güvende mi?

Agrobayi.com’da paranız daima güvendedir. Siz elinize ulaşan ürünlerle ilgili onay işlemi gerçekleştirmeden, paranız satıcıya aktarılmaz. Sorunlu veya ayıplı bir ürün teslim aldığınızda, gerekli iade işlemlerini gerçekleştirdiğiniz taktirde, paranız derhal iade edilir.

Havuz hesabı ne demektir?

Havuz hesabı, Agrobayi.com’da yapacak olduğunuz tüm ödemelerin ilk önce aktarıldığı hesaptır. Bir ürüne ödeme yaptığınızda paranız önce Agrobayi.com tarafından yönetilen güvenli havuz hesabına aktarılır. Ürünü eksiksiz ve sorunsuz olarak teslim alıp onay verdiğinizde, havuz hesabında tutulan paranız Agrobayi tarafından satıcının hesabına aktarılır. Üründe sorun çıkarsa havuz hesabında bekletilen paranız satıcıya aktarılmaz; kredi kartınıza iade edilir. Böylelikle paranız Güvenli Ödeme Sistemi güvencesi altında %100 korunmuş olur.

Slaytı başlat